Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE

Bu Yılın Favorisi Mesajlar Kartlar

Mesajlı kartlar, özel bir günde kullanabileceğiniz, kişinin kendisinin yazabileceği gibi aynı zamanda hazır kalıpları da bulunan, kolayca kişiselleştirilebilecek kartlardır. Bu anlamda özellikle kutlamalarda ve özel günlerde kullanıldıklarından bahsetmemiz gerekecektir. Bunun yanında bilmeniz gereken son zamanlarda hediye, çiçek ve bu tarz küçük jestlerle birlikte kullanılacakları olacaktır.

Mesajlı kartlar, müşterilerinize, ailenize, arkadaşlarınıza, sevgilinize veya eşinize küçük bir jest olarak sunabileceğiniz kartlardır. Bu anlamda genel olarak küçük boyutlarda olduklarından da bahsetmek gerekecektir. Bu kartları toplu olarak da satın alabilirsiniz. Böylece yıl içerisinde vereceğiniz her hediyeyi daha da özel kılabileceksiniz.

Mesajlı kartlar üzerindeki baskılar ya da yapıldıkları malzemeler sizin tarafınızdan özelleştirilebilecek niteliktedir. Bununla birlikte özel bir durum için planlama yapabilirsiniz. Bu anlamda doğum günleri, tebrik mesajları, teşekkür mesajları ya da genel bir kutlama için ideal olan bu kartlar aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara satılmaktadırlar.

Söylemek istediğiniz, gönlünüzden geçen her şeyi yazarak sunabileceğiniz bu kartlar günümüzde oldukça tercih edilen bir konsept halini almıştır. Genel anlamda 10*10 olarak satılmakta olan kartların desenleri, renkleri veya kapak kısmında yazacak olanlar özelleştirilebildiği gibi bir fotoğraf bile eklenebilir!

Aynı zamanda bir davetiye olarak da kullanabileceğiniz bu kartlar sayesinde şık ve hoş bir görünüm ile misafirlerinizi kutlamanıza çekebilir ve onlarda da kalacak ve saklayabilecekleri özel bir hediye özelliğini taşıyabilirsiniz. Belirli miktarlarda satılan mesajlı kartlarda genel olarak 12li paketler tercih edilmektedir.

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok