Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE
Diğer Promosyonlar Çeşitlerine Geri Dön.
Hediye Seti
Hediye Seti
hdy36
Fiyat Listesi Aralığı
Fiyat Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 50
Hediye Seti
Hediye Seti
hdy35
Fiyat Listesi Aralığı
Fiyat Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 50
Boş Kare Hediye Kutusu
Boş Kare Hediye Kutusu
gb4616
Fiyat Listesi Aralığı
Fiyat Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 50

Hediye Setleri

Hediye setleri birçok firmanın çalışanlarına özel günlerde onların kullanacakları ve işlerine yarayacak çeşitle ürünleri aynı hediye paketi içerisinde vermektedir. Özellikle promosyon ürünleri içerisinde birçok firma tarafından tercih edilen hediye setleri özel olarak tasarlanmaktadır. Markalar hem çalışanlarına hem de müşterilerine özel hediye setleri dağıtarak hem şirketlerinin tanıtımını yapmakta hem de hedef kitlelerindeki kişileri mutlu etmektedirler.
Özellikle promosyon hediye setleri toplumumuzdaki hediye kültürünün her geçen gün biraz daha gelişmesini ve sağlamlaşmasını sağlamaktadır. Hayatımızda önemli yere sahip olan dostlarımızla ve sevdiğimiz kişilere minik jestler yapmak hem bizlere hem de karşımızdaki kişilere mutlu etmektedir. Bu kültüre sahip olan birçok farklı firmada hem müşteri kitlelerini hem de kendi firmalarının tanıtımını yapabilmek için promosyon hediye setlerini tercih etmektedirler.

Şirketlerin yeni yıl hediyeleri olarak personellerine dağıtmış oldukları vip hediye setleri özel olarak tasarlanmaktadır. Materyal kullanım bakımından promosyon ürünlere göre biraz daha farklı olan ve çoğu zaman kişiye özel olarak sipariş verilen bu ürünler firma çalışanlarını teşvik edici olmaktadır.

Kurumsal Ofis Hediyeleri

Kuramsal ofis hediyeleri özellikle kişiye özel olarak sipariş edilmekte olup ofis sahibine adının yazdığı kalem, deri kaplı bir defter veya yine isminin yazdığı kristal masa seti şeklinde tasarlanmaktadır. Özellikle bu ürünlerin kişiye özel olarak tasarlanmasının en önemli nedeni ürünlerin üstünde kişilerin isminin yazmasıdır.

Firma Logolu Hediye Paketi

Firma logolu hediye paketi içerisinde birçok baskılı ürün bulunmaktadır. Genellikle hediye seti içerisinde kullanılan ve kurumlar tarafından dağıtılan çeşitli promosyon örnekleri bulunmaktadır. Bu hediye setler içerisinde genellikle en çok yer alan firma logolu ürünler şöyledir;

  • Tarihsiz defter
  • Kalem
  • Kupa
  • Anahtarlık
  • Cüzdan
  • Çakmak

Bu ürünler sadece firmalar tarafından müşteri kitlelerine değil aynı zamanda personele hediye olarak da dağıtılabilmektedir. Hediye setleri içerisinde çoğu zaman promosyon ürünler yer alsa da bazen kişiler sevdikleri kişilere de hediye seti verebilmektedir.
Bu setler doğum günlerinde, mesleklerin özel günlerinde, sevgililer gününde veya diğer özel günlerde hediye edilebilmektedir.
Bazılarının üst kısmında baskı olarak kişinin baş harfi ve doğum tarihi yer alırken bazılarında ismi veya mesleği ile ilgili çeşitli logolar yer almaktadır.

Erkeklere Özel Hediye Setleri

Erkeklere hediye seti tercih ederken kişiler kemer veya cüzdan setlerini ya da kartlık, çakmak, tespih ve anahtarlık içeren setleri tercih etmektedirler.
Babalar gününe özel olarak tercih edilebilen hediye setleri ise genellikle isme özel defter ve kupalardan oluşmaktadır.

Kadınlara Özel Hediye Setleri

Kadınlara özel hediye setleri genellikle doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde veya Sevgililer Günü gibi özel günlerde tercih edilmektedir. Onları mutlu etmek adına birçok farklı materyalden oluşan hediye setlerini isimlerine özel olarak sipariş etmeniz mümkündür. Kadınlara özel hediye setleri içerisinde yer alan isme özel ürünler ise saat, kupa veya defterden oluşmaktadır.

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok