Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE
Diğer Promosyonlar Çeşitlerine Geri Dön.
Masa Takvimi 20x14 cm
Masa Takvimi 20x14 cm
2014
Fiyat Listesi Aralığı
Fiyat Alınız
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000

Promosyon Takvim

Takvim, kurumsal firmalar için promosyon amaçlı tercih edilebilecek en ideal ürünlerden birisidir. Masa başı çalışma sistemine sahip firmalarda ofis setleri içerisinde yer alan takvimler, gün boyu göz önünde durması nedeniyle reklamda firmalara üstün başarı getirir. Masaüstü kullanımına uygun olarak tercih edilebilecek takvimler, ilk bakışta dikkat çeken özellikleri sayesinde firmanın reklamının her koşulda ön planda olmasını sağlar. Masaüstü takvim modellerine ek olarak duvar takvim modelleri ile de reklamda kalıcılık sağlayabilir ve firmanızın istediğiniz satış potansiyeline ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Duvar takvimi promosyon ürünleri ile her türlü ev ve ofis ortamında firmanızın ismini geniş kitlelere ulaştırabilir ve uzun vadede firmanızın sektörde yer edinmesini sağlayabilirsiniz.

2024 Promosyon Takvim Modelleri

2024 promosyon takvim modelleri ile sezonun en yeni trend takvim modellerini gözden geçirebilir ve başarılı bir promosyon çalışmasına imza atabilirsiniz. İster masa ister duvar isterseniz de diğer takvim modelleri arasından seçim yaparak firma logosu ve diğer bilgilerinizin gün boyunca potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesini sağlayabilirsiniz.

Takvimler ofislerde ve iş yerlerinde olmazsa olmaz reklam ürünleri arasındadır. Günlük hayatta tarih bilgisi vermesi nedeni ile ihtiyaç duyulan takvimler özellikle planlamaya dayalı iş sektörlerinde çok büyük önem taşır. İhtiyacınıza ve sektörünüze en uygun takvim modelini tercih ederek firmanızın kısa sürede rakiplerinize karşı ciddi bir büyüme kazanmasını sağlayabilirsiniz. 2023 yılında en popüler olan ve en çok başarı getiren promosyon takvim modelleri şunlardır;

  • Masa Takvimi

  • Duvar Takvimi

  • Defter Takvim

  • Gemici Takvim

  • Piramit Takvim

  • Ajanda Takvim

Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak promosyon takvim ürünlerini Globalbaskı firmamıza en uygun fiyat garantisi ile sipariş verebilirsiniz. Firmanızı ve marka kimliğinizi birebir yansıtacak başarılı bir tasarım çalışması sayesinde kısa sürede büyüme hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Promosyon Takvim Fiyatları

Promosyon takvim çeşitleri hem markanın hem de isimlerin daha akılda kalmasını sağlar. Müşteri her yerde gördükleri bu ürünler sayesinde bir süre sonra firma ismine aşina olur. Sonuç olarak firma çok farklı çevrelerden yeni müşteriler edinme fırsatı bulur. Takvim tasarımı sırasında firmanızı ve bulunduğunuz sektörü birebir yansıtacak renk tonu ve tasarım modellerini tercih ederek, promosyon çalışmasında başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Promosyon takvim fiyatları tercih edilecek takvim malzemeleri ve baskı kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında siparişte tercih edilecek adet sayısı da önem arz eder. Daha fazla adetlerde vereceğiniz siparişlerde toptan fiyat hesaplamaları yapıldığından fiyat açısından avantaj sahibi olabilirsiniz. Hem çoklu kurumsal hem de bireysel siparişleriniz için Globalbaskı firmamız ile iletişime geçebilir ve Topkapı genelinde sunulan en kaliteli promosyon ürün hizmetini en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok