Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE

Hakkımızda

Global Baskı Kimdir ve Nasıl Kuruldu?

Global Baskı, müşterilerinin kendi pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün ve hizmet çözümlerini sunmaktadır. 2017 yılında kaliteli ürünleri uygun fiyatla temin ederek müşterilerimize sunmak üzere yola çıktık. 1 Yılda 2 kişi olarak çıktığımız girişimimizde her ay %100'ün üzerinde büyüyerek 20 kişilik bir aile olduk. Bugün ise son teknoloji makine parkurumuz ve genişlemiş olan tecrübeli kadromuz ile; müşterilerimize her gün daha iyiyi daha uygun şartlarda sunmak üzere çalışıyoruz.

Bu yolculuk süresince KALİTE, GÜVEN ve ZAMANDA TESLİMAT konusunda müşterilerimizi hayal kırıklığına uğratmamak için gereken her şeyi yaptık. Onlar da bizden hep daha fazlasını talep ederek, her konuda daha iyi olmamızı sağladılar.

Günümüzde Global Baskı, promosyon ve matbaa ürünlerinde hizmet veren sektörün önde gelen imalatçı, ithalatçı ve ihracatçı firmalarından biri olmaya başarmış ve her geçen gün müşteri ağını genişletmeye devam etmektedir. Globalbaskı olarak önümüzdeki 2 sene içerisinde son tüketici tarafında 1. oyuncu olmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar bize güvenen, tercih eden herkese minnettarız. Gelecekte ulaşmamız gereken hedefler için sizde bizden daha iyisini isteyebilir, bizi yolculuğumuzda destekleyebilirsiniz. 

Müşterilerimiz Neden Bizi Tercih Ediyor?

Globalbaskı olarak müşterilerimize sipariş öncesi ve sonrası gereken ilgiyi göstererek doğabilecek olan olası memnuniyetsizlikleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Promosyon ve Matbaa sektöründe müşteri odaklı çalışan bir marka olmak bizi birçok geleneksel matbaa mağduru için çölde bir vaha haline getiriyor. Biz de tüm süreçlerimizde geleneksel matbaadan çok çekmiş müşterilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İşin özünde Globalbaskı olarak, en kaliteli promosyon ürünlerini ve baskı ürünlerini, en uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri deneyimi ile sizlerle buluşturuyoruz.

Yenilikçi promosyon ürünleri fikirlerini daha erişilebilir hale getiriyoruz..

Globalbaskı ekibi yaptığı işi gerçekten seven ve tutkuyla çalışan kişilerden oluşmaktadır...

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok