Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE
Promosyon Ürünleri Çeşitlerine Geri Dön.
Metalize Oto Güneşlik 1 Renk Baskı
Metalize Oto Güneşlik 1 Renk Baskı
gb9968
(2)
Fiyat Listesi Aralığı
59.00 TL - 69.00 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 500
Metalize Oto Güneşlik 2 Renk Baskı
Metalize Oto Güneşlik 2 Renk Baskı
gb9969
Fiyat Listesi Aralığı
62.00 TL - 75.00 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 500
Karton Oto Güneşlik 1 Renk Baskı
Karton Oto Güneşlik 1 Renk Baskı
gb9976
Fiyat Listesi Aralığı
48.00 TL - 64.00 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000
Karton Oto Güneşlik 2 Renk Baskı
Karton Oto Güneşlik 2 Renk Baskı
gb9977
Fiyat Listesi Aralığı
50.00 TL - 66.00 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000
Karton Oto Güneşlik 4 Renk Baskı
Karton Oto Güneşlik 4 Renk Baskı
gb9978
Fiyat Listesi Aralığı
51.00 TL - 67.00 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000

Promosyon Oto Güneşlik

Oto güneşlik, araçların güneşin etkisiyle zarar görmesini, özellikle de aracın içerisindeki mobilyaların zarar görmesini engellemek ve içerinin serin kalmasını sağlamak adına oldukça işlevsel ve etkili bir üründür. Araçların ön camına yerleştirilen ve farklı boyutlarda, farklı malzemelerden üretilebilen bu oto güneşlikler, yalnızca araç sahipleri için değil firmalar için de önemli bir yere sahiptir. Özellikler firmalar, markalarının ve firmalarının reklamını yapabilmek adına yararlandıkları promosyon ürünleri için oto güneşlik ürünlerini de sıkça tercih etmekte ve bu güneşlikler ile firmalarının adını daha fazla kişiye duyurabilirken, müşterilerini de memnun edebilmektedirler.

Firmalar, promosyon ürünü olarak araç ön cam güneşlik tercih ederek, üzerinde firmalarının logosunun, sloganının veya reklamının yer aldığı baskılı oto güneşlikler sayesinde, hem müşterilerine oldukça kullanışlı bir ürün dağıtabilmekte hem de bu güneşliklerde yer alan firma bilgileri sayesinde pek çok potansiyel müşterilerinin dikkatini çekebilmektedir.

Oto Güneşlik Çeşitleri

Sitemiz içerisinde, firmanız için promosyon ürünü olarak tercih edebileceğiniz birbirinden kaliteli, sağlam ve kullanışlı pek çok farklı oto güneşlik modeli bulunurken, farklı boyutlarda ve renklerde sunulan bu oto güneşlikler için aynı zamanda farklı malzemelerden üretilen oto güneşlik çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Firmalar, oto güneşlik çeşitleri içerisinden talep ettiği çeşitte pek çok model seçeneği ile karşılaşarak, sitemiz üzerinden firmalarının prestijini ve tanınırlığını arttıracak en kaliteli ürünlere çeşitli adet seçenekleri ile birlikte en uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir. Sizler için sitemizde;

  • Metalize Oto Güneşlik

  • Karton Oto Güneşlik

Olmak üzere iki farklı çeşit bulunurken, her çeşit için pek çok farklı model sizlere “Oto Güneşlik” kategorisi içerisinde sunulmaktadır.

Özellikle boyut olarak ve renk olarak pek çok farklı model bulunurken, tercihlerinize göre dilerseniz metalize, dilerseniz karton oto güneşlik ile üzerinde firmanızın imzasını taşıyan harika promosyon ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Araçların ön camında yer alması ve bu nedenle de dışarıda herkesin dikkatini çekebilmesi sebebiyle firmalar için önemli bir reklam ürünü olan bu güneşlikler, müşterileri için de son derece kullanışlı olması sebebiyle firmalar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Katlanabilir Araç Güneşlik

Siz müşterilerimiz için her zaman hem kaliteli hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı promosyon ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli baskılar ile buluşan kaliteli ürünlerimiz ile firmanızın prestijini arttıran ve tanınırlığınızı arttırmada büyük rol oynayan tüm ürünlerimiz ile sizlere hizmet verirken, oto güneşlik promosyon ürünlerimiz için de son derece kaliteli ve kullanışlı ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Katlanabilir araç güneşlik ürünlerimiz sayesinde, firmalarınız için promosyon olarak müşterilerinize dağıtacağınız bu ürünlerin katlanabilir yapısı sayesinde, müşterilerinizin bu ürünleri kolayca muhafaza edebilmesini ve rahatça kullanabilmesini sağlamakta, bu sayede sizlerin de müşterileriniz ile olan bağınızı harika bir şekilde güçlendirmekteyiz.

Sitemizi ziyaret ederek sizler için en uygun fiyatlarla sunduğumuz tüm oto güneşlik ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok