Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE

Promosyon Nedir? Promosyon Ürünleri

Promosyon, firmaların daha geniş kitlelere ulaşarak ürünlerini pazarlamak, kendilerini tanıtmak ve müşteri ilişkilerini geliştirmek için dağıtılan ürünlere denmektedir. Kelime anlamı olarak Fransızcadaki promotion sözcüğünden gelmektedir. Türkçe karşılığı özendirme’dir. Promosyon ürünler, gelişen dünyada firmaların sıklıkla kullandığı en etkili araçlardan biridir. Özellikle hayatın her alanına hitap edebilir olması ve üzerine logo uygulanabilir olması büyük önem arz etmektedir.

Farklı Promosyon Ürünleri

Firmalar müşterilerini mutlu etmek için kendi üretimlerini onlarla tanıştıracak ürün gruplarını hediye etmek ister. Öncelikli olarak hedef kitle kendi ürün grubunu çağrıştırmalı. Dolayısıyla promosyon ürün grubu oldukça geniş bir şekilde ele alınır.  Promosyon ajanda, defter, powerbank, usb, oto kokusu, kutu mendil, plastik kalem, metal kalem, masa sümenleri, kartvizitlik, matara termos, bez çanta, mousepad başlıca gelen ürünler arasındadır.

Takvimli 12 Yapraklı Mouse pad
Takvimli 12 Yapraklı Mouse pad
27,50TL+KDV

Webcam Cover / Kamera Kapatıcı
Webcam Cover / Kamera Kapatıcı
7,42TL+KDV

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok