Özelliklerini seç sepete ekle, indirimli fiyat teklifin mailine ulaşsın! Binlerce promosyon ürünü Globalbaski.com'da. İNCELE
Promosyon Ürünleri Çeşitlerine Geri Dön.
Çerçeveli Magnet
Çerçeveli Magnet
mg203
Fiyat Listesi Aralığı
4.50 TL - 5.60 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000
Dereceli Magnet
Dereceli Magnet
dmg5
Fiyat Listesi Aralığı
3.50 TL - 4.60 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000
Standart Promosyon Magnet
Standart Promosyon Magnet
mg100
Fiyat Listesi Aralığı
0.69 TL - 0.76 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000
Bloknotlu Magnet
Bloknotlu Magnet
bmg53
Fiyat Listesi Aralığı
8.30 TL - 10.30 TL
MİN. SİPARİŞ ADEDİ 1000

Promosyon Magnetli Ürünler

Baskı ve matbaa şirketleri, magnetli ürünler gibi farklı promosyon ürünleri tasarlamakta ve üretmektedir. Magnetli ürünler, işletmeler için oldukça önemlidir çünkü birçok işletme, müşterilerine vermek üzere magnetli ürünler kullanmaktadır. Magnetli ürünler, işletmenin marka değerini artırmak, müşteri sadakatini kazanmak ve tanıtımını yapmak için kullanılabilir.

Magnetli ürünler arasında en yaygın olanı, magnetli kartvizitlerdir. Magnetli kartvizitler, işletmenin logolarını, markalarını ve iletişim bilgilerini içeren özel tasarımlı magnetlerdir. Bu magnetler, işletmenin müşterileri tarafından kullanılabilecekleri gibi, evlerinde veya ofislerinde kullanılabilecekleri bir yüzeyde tutturulabilirler. Bu nedenle, işletmeler için marka bilinirliğini artırma ve müşterileriyle sürekli bir etkileşim içinde kalma fırsatı sunarlar.

Magnetli ürünler arasında, buzdolabı magnetleri de oldukça popülerdir. Buzdolabı magnetleri, evlerde en sık kullanılan magnetli ürünlerdir ve işletmeler, müşterilerine özel tasarımlı buzdolabı magnetleri hediye ederek, markalarını evlerinde sürekli olarak hatırlamalarını sağlayabilirler. Bu magnetler, genellikle işletmenin logosu, markası veya bir kampanyasının detayları ile tasarlanır.

Magnetli ürünler arasında, diğer popüler ürünler arasında, not defterleri, ajandalar, çıkartmalar ve magnetli posterler bulunmaktadır. Magnetli not defterleri ve ajandalar, işletmelerin müşterilerine her zaman ellerinin altında bulunacak bir ürün sunarken, magnetli çıkartmalar ve posterler, daha büyük bir yüzey üzerinde markanın ve mesajın daha belirgin bir şekilde tanıtılmasına olanak tanır.

Magnetli ürünler, müşterilerin evlerinde veya iş yerlerinde sürekli olarak markanın görülmesini sağlar. İşletmeler, magnetli ürünlerle müşterilerine hediye ederek, sadakatlerini ve takdirlerini kazanabilirler. Magnetli ürünler, işletmelerin hedef kitlesine ulaşmalarını sağlayarak, marka tanıtımı ve pazarlama faaliyetlerinde önemli bir araçtır.

WhatsApp Destek
Teklif Listesi teklif listesini kapat
teklif listenizde ürün yok Henüz teklif listenizde ürün yok